Logo Milan Březina
InterkomPřispěvatelé IKNejčastější témata a rubriky IKPředchozí heslo: Luboš Branda Index Následující heslo: Vít Budinský Pouze pro potřeby ČS Fandomu

Milan „Val“ Březina, Ing. – autor, *9. 6. 1978 Beroun, ženatý

NYNÍ Vyplňováním formuláře pro "Kdo je kdo?" ST Vysokoškolské ŽIVOT Ano (zatím) ZAMĚSTNÁNÍ Manažer produktu (specializace - kancelářská krysa) ZÁJMY Sport, marijášek, dobré jídlo, dobré pití, dobrá žena (pořadí zájmů jest náhodné, nikoli dle priorit) ZÁŽITKY Život sám je bizardní anomálií. Politická orientace Orientace? Asi monogamní heterosexuál. Jo politická? Jsem zastáncem vize absolutistického matriarchátu. To je jediný systém, který dokáže uspokojit požadavky současných žen i mužů (pokud nám nezruší pivo a karban). Bibliografie Kritika mě zatím ignoruje. VYZNAMENÁNÍ Bez metálu, ale jsem horký kandidát na bobříka mlčení. DÍLO mimo SF Mimo SF nic moc nedílám. Nehodilo se do žádné kolonky Co je to rubrika?

SF Na počátku bylo kruté zjištění, že svět nefunguje tak, jak jsem si představoval. Od té chvíle byl už krůček ke sci-fi. Mezi ta přelomová dílka, která mi otevřela oči patří např. "Krtek a robot". Pak už to šlo rychle. Verne, Čapek,...a dnes? Opakoval bych to, co už tu řekli mnozí. Jsou to stále stejná jména, stejné tituly prověřené časem. VÁŽÍ SI Nebudu jmenovat, jsem v rybníce ještě úplnbě malý pulec. Jednoduše si vážím všech lidí, kteří za to stojí. Člen SFK: žádný Preferuji: sci-fi, horor OBLIBA/Rád čtu: Žádná jména ze mě nedostanete. Snad jen citát: "Rozdíl mezi sci-fi a realitou je jen jeden. Sci-fi musí být uvěřitelná." AKADEMIE SFFH Jednou... CKČ 8.místo v kategorii román při své premiéře v roce 2006. CENY a OCENĚNÍ 1.místo Zlatá zebra 2006, nepostupující Ikaros 2006 CONY Parcon´06 byl mým prvním a zatím posledním conem. Když jsem se doma podělil o zážitky a ukazoval fotografie, bylo na valné hromadě ještě týž večer usneseno, kam že to pojedu příště... SF DÍLO Zatím nic, co by stálo za pozornost. Nehodilo se do žádné kolonky Zase ty rubrika. Co jen to může být? KRÉDO Člověk se narodí nahý, mokrý a hladový. Pak se situace značne zhoršovat.

SA Milan Březina, K Šachtě 124, 26712 Chrustenice, ČR, mail: Milabrezina@cpoj.cz,

Previous Index Next Datum aktualizace: 02.04.2007