Logo Václav Kristl
InterkomPřispěvatelé IKNejčastější témata a rubriky IKPředchozí heslo: Roman Kresta Index Následující heslo: Ondrej Krug Pouze pro potřeby ČS Fandomu

Václav Kristl, Ing. – fan, *17. 1. 1957 , ženatý
m. Jana, roz. Adamčíková (16.12.1959), svatba/spolu od: 3.9.1983, Dana (19.4.1988) ,

NYNÍ Dnes a denně se zabývám projektováním od A do Z, což počíná sehnáním zakázky a končí vymožením peněz za ni (+ boj se všemi úřady, které jsou zde pro nás). ST Vystudoval jsem obor Výroba, rozvod a užití elektrické energie na fakultě elektro VUT Brno. ŽIVOT Narozen ve Valašském Meziříčí, studia na elektroprůmyslovce ve Frenštátě a poté na VUT Brno, fa elektro, vojna v Pardubicích v době konání 1. Parconu (bohužel jsem o něm nevěděl). Nástup po škole do Tesly Rožnov, delimitací poté do nově vzniklé Elektroprojekty Rožnov. Po revoluci založení vlastní projekční firmy,ve které jsem dodnes. Průběžně s tím cca od osmi let neutuchající zájem o scifi ve všech podobách, od počátku devadesátých let o Star Trek. ZAMĚSTNÁNÍ CERTUS s.r.o. Rožnov p.R. ZÁJMY Literatura, hudba, život. ZÁŽITKY Návštěva SSSR v roce 1979 - zážitek na celý život. Politická orientace Pravá.

SF Je toho moc. Člen SFK: Subspace Preferuji: vesmírná scifi CONY Festival fantazie, Koprcon. KRÉDO Neohlížet se příliš dozadu.

SA Václav Kristl, Trojanovice 459, 74401 Frenštát, ČR, tel.: 603202445, mail: kristl.v@seznam.cz,

Previous Index Next Datum aktualizace: 23.08.2012