Logo Anna Šochová
InterkomPřispěvatelé IKNejčastější témata a rubriky IKPředchozí heslo: Adam Šnobl Index Následující heslo: Lukáš Špulák Pouze pro potřeby ČS Fandomu

Anna Šochová, lady – psavá a obdivná, *1. 6. 1959 Teplice, vdaná
svatba/spolu od: 24. 2.1983, děti: Jiří (22. 8. 1985) , Jan (30. 3. 1987) , Ondřej (26. 6. 1988) ,

NYNÍ vším, co život přinesl. Studuji vyšší školu, v práci se podílím na nových systémech přístupů a možná se dostaneme mezi pilotní projekty. to teprve bude legrace! ST střední ŽIVOT r. 1959 narozena, cca do 1.9.1960 klid a normál, potom samá dobrodružství. ZAMĚSTNÁNÍ nyní sociální pracovnice v domově pro seniory ZÁJMY Historie, lidsky naučná literatura, dobré příběhy z každé doby. ZÁŽITKY Manžel se mnou vydržel 21 let. Politická orientace Není, kam se orientovat. Bibliografie Povídky v Drakobijcích, tři novely v Mlocích, pár hororů v Pevnosti, 2004:Český horor plus to nejlepší z PEK a PNN(Netopejr), podle všeho jsem se prokousala i do Mloka 2007. Běžně si mne můžete najít na mých stránkách Koště Anny Šochové, kde jsou jen písmenka a písmenka, hromaděná v různých stylech. VYZNAMENÁNÍ Lady fantasy. DÍLO mimo SF Psávala jsem fejetony do místního tisku, pohádky a pod. Občas něco nabídnu Subjektivníku (weblog o všem možném)

SF Vzhledem k dobrodružnému životu - nebo spíš sklonu brát ho dobrodružně- jsem se kamarádila s horory už od tří let a nadále předstírala, že jsem v podstatě normální. Holky v družině to jakoby uznaly, až když jsem pokousala dceru naší řeznice. Pár jich taky začalo fandit Gottovi jako já, což je jasný důkaz. Založila jsem klub čarodějnic, ale nikdo se nechtěl učit zaříkadla. Tak jsem aspoň lezla po skalách, kopcích a tak (sama), za což bych vlastní děti pozabíjela(radši sama), vidět totéž. Pak jsem se vdala, protože ten kluk četl to, co já a smál se stejným věcem- ve sci-fi. Pak zažíval dobrodružství on, já píšu. VÁŽÍ SI Veškerých organizátorů čehokoliv a špiček čs. fandomu tuplem. Preferuji: nemám OBLIBA/Rád čtu: Austenová, Bronteová, Zola, Lermontov, Puškin, Nizámí, Poe, Christie, Pratchett, a všichni, co mi přijdou pod ruku a oči z oboru. CKČ 3x cena za novelu/román CENY a OCENĚNÍ pohár E.Krígla, Pohár nakl. Netopejr, pár umístění v Trollslayerovi(Drakobijci), 1.místo v Ježíšku...2003 CONY Parcony a Festivaly fantazie v Chotěboři. SF DÍLO Drakobijci I-IV po jedné povídce-Straky na vrbě., Ježíšku, já chci plamenomet!r.1997 Prozření a Boží pohoda, r.2001 Nabitá noc,2002 a 2003 po jedné, vydal Netopejr. Mlok 2003 Záskok/novela/,2004 Výměna/nov./CKČ,2006 Zeóla /novela/ 2004:Český horor, MF. Sborník PEK a PNN, asi r. 2003, čtyři horory. Pár povídek v Dechu draka, tři horory v Pevnosti, různé fanziny... Jsem bordelář, nevedu si statistiku. KRÉDO Vstanem a jdem dál.

Anna.sochova@seznam.cz,

Previous Index Next Datum aktualizace: 12.05.2007