Logo Veronika Rychlá
InterkomPřispěvatelé IKNejčastější témata a rubriky IKPředchozí heslo: Teodor Rotrekl Index Následující heslo: Petr Říhánek Pouze pro potřeby ČS Fandomu

Veronika „Virimith Stoker“ Rychlá – šéfka opavského sci-fi klubu Sith4ever, *21. 2. 1988 Opava, svobodná

NYNÍ Tvořím stránky o upírech Vampires, children of the night na http://vampires.mfantasy.cz a jsem také spoluautorkou stránek o Hlídkách Sergeje Lukjaněnka World of Patrols na http://patrols.mfantasy.cz ŽIVOT Studuji čtvrtým rokem Slezské gymnázium a chystám se jít na tlumočnictví z angličtiny nebo žurnalistiku. ZÁJMY Dělám thai-chi a okrajově magii. Bibliografie Eh? Mno zatím jsem nic nevydala. Ale píšu povídkový cyklus o upírech, který jednou snad vydám.

SF Jó sci-fi je mým životním koníčkem. Jednou si snad i nějakou sci-fi knihu napíšu a vydám. Člen SFK: Sith4ever Preferuji: space sci-fi OBLIBA/Rád čtu: Star Wars, Hlídky Sergeje Lukjaněnka, upírské knihy a filmy. CENY a OCENĚNÍ Získala jsem Cenu za kreativní myšlení (asi 2. místo) v soutěži Jiná rasa. Bylo to holt o upírech, tak jsem i něco fajn sepsala. Ještě jsem obsadila třetí místo v soutěži Sithský holocron. Star Wars to je taky moje! Dále jsem obsadila první místo ve školní literární soutěži s povídkou Dříve než zemřu a pak o rok později opět první místo s povídkou Zrcadlení. CONY Festival fantazie, KoprCon SF DÍLO Utrpení - povídka ze vzdálené budoucnosti s upírem v hlavní roli. Královské povinnosti - povídka na motivy Star Wars. Dříve než zemřu - povídka na téma předvídání vlastní smrti. Zrcadlení - povídka na téma cestování mezi paralelními realitami. KRÉDO Představivost je důležitější než vědomosti.

mail: Virimith@email.cz, ICQ: 392-178-833, web http://vampires.mfantasy.cz, http://sith4ever.mfantasy.cz

Previous Index Next Datum aktualizace: 08.07.2007