Logo
Pavel Houser Ing.
 
Referovaní v WHOSF Další přispěvatelé Nejčastější témata a rubriky Předchozí heslo: Václav Houf Následující heslo: Přemysl Houžvička A B C Č D E F G H CH J K L M N O P R Ř S Š T V W Z Ž  
Všechny články a recenze © Interkom, 1984-2003
HOUSER Pavel, Ing. – autor, herec, 10. 11. 1972, Praha.
NYNÍ Redaktor serveru o přírodních vědách www.scienceworld.cz; člen SFK Spectra, nyní asociální solitér. ST VŠCHT Praha 1996. P 91-94 Městská knihovna, 96 Pražské pivovary, 96 redaktor časopisu Výživa a potraviny, 96-99 redaktor týdeníku Computerworld. ZÁJMY fyzika, biologie, starověk, pivo, majonéza, texty všeho druhu, grafománie, úchylky a šílenství, koupele ve vaně. D Články na téměř libovolná témata v odborném i neodborném tisku, kniha o slovních hříčkách (Hry se slovy a jazykem, Portál, Praha, 2002).
SF Vstup do SFK Spectra 89. CONY Opakovaně, poměrně splývá s hraním v divadle a s účastí v restauracích, nyní ve stadiu zhnusení z prostředí tohoto druhu.. DÍLO Scifi publikoval v Krypton, Technologie masa, Tykvový večírek, Dech draka, Ikarie, Nemesis, antologie Mlok 97, Mlok 98 aj. Samostatne knihy Lunarys, Sovy veselé, Se sáňkami po Tibetu, Dvanáct sošek Almiru, Z dob Říše. CKČ 97 1. místo v kat. rom/nov. za „Kniha o vydře“, Mlok 97. OBLIBA Lovecraft, Borges, Holdstock, Dostál, Kromiš, Perec, Vidal. KRÉDO (respektive nejfrekventovanější výrok) "To je ale debil."
PA e-mail: pavel.houser@centrum.com


Napsal/a pro IK
Odkazy ve WHOSF
Odkazy ve WHOSF