Logo rubriky
2-3/2004
  SF soutěže (další) (210)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 2004
Klub Julese Vernea Praha a klub 451°F Košice vyhlašují

XVI. ročník soutěže O NEJLEPŠÍ FANTASY 2004

Podmínky: zaslané příspěvky musí splňovat podmínku, že jde o fantasy – nechceme pohádky pro děti, ani SF (jedině se silnými prvky fantasy), ani mystické horory o stěhování duší. Počet draků, čarodějů, magických mečů, bojovníků, magie ani unesených princezen není omezen. Můžete napsat temnou fantasy, kde pro samou magii není vidět ani na krok, můžete napsat humornou fantasy, můžete napsat další pokračování Conanových dobrodružství – fantasie má dveře dokořán. Příběh by však měl obsahovat prvky iracionálna, jak už je to ve fantasy zvykem.
       Příspěvky zasílejte psané čitelně strojem ve dvou kopiích, rozsah libovolný – od jediné věty po kufr naditý rukopisy. Zaslané práce nesmějí být jinde publikovány ani zaslány do jiné literární soutěže. Soutěže se nemohou zúčastnit autoři, kterým již vyšla samostatná kniha (román nebo antologie povídek).
        
       Pořadatelé soutěže mají právo na jedno jejich zveřejnění v publikacích Klubu Julese Vernea Praha nebo 451°F Košice. Poroty zasedají v Praze a v Košicích a vyberou užší kruh nominovaných autorů na vítěze. Již jenom tato nominace dává právo být pasován na rytíře Řádu fantasy s titulem Lady nebo Sir. Vítěz bude vybrán z rytířů Řádu fantasy a obdrží titul Nositel meče a skutečný meč. Výsledky soutěže budou oznámeny na Parconu 2004. Své příspěvky posílejte nejpozději do 30.4.2004 na adresu
        
Egon Čierny
Matěchova 14
140 00 Praha 4.
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK