Logo rubriky
7/1987
  (37)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 1987

Parconské perličky II.

V pondělí 15.6.1987, tedy dva dny po PARCONu'87, přišel na adresu Zdeňka Rampase dopis tohoto znění:
       Vážený pane,
       obdrželi jsme pozvánku na PARCON'87 s příslušným programem a složenkami. Jelikož jsme se rozhodli letos toto pozvání přijat, zaplatili jsme vstupné, tiskové materiály a kino.
       Nicméně mezi tím se ukázalo, že náš závod nesplní pololetní plán díky výpadku spousty lidí odvolaných na vojenské cvičení a za tohoto stavu byly ředitelem závodu nařízeny přesčasy. Z tohoto důvodu se tedy ani letos nemůžeme PARCONu zúčastnit.
       Tímto se omlouváme a zároveň Vás prosíme, jestli by nebylo alespoň možné, abyste nám zaslal alespoň nějakou výsledkovou listinu /pokud něco takového existuje/ a příslušné tiskové materiály, které obdrželi účastníci tohoto CONu.
       Předem děkujeme s pozdravem SCI-FI zdar ing. arch. Petr HETEŠA, ing. Karel VEVERKA
       Ca k tomu dodat, snad jen to, že jsme jim vše, oč žádali, poslali a nakonec jim popřát, aby se jim také příští rok povedlo postoupit do druhého kola a aby už konečně na PARCON přijeli, tentokrát do Ostravy....
Ferda
       Nezpomeňte !!! Do 18. srpna poslat na adresu Z. Rampase obálky !!!
       Interkom metodickoinformační materiál KK. Adresa redakce: Interkom, Nad obcí 1/12, 140 00 Praha 4 - Krč. Šéfredaktor : Lik. Redakce grafické úpravy: Felix. Členové redakce: Albert, F. Mravenec, Z. Rampas. Vychází nepravidelně. Neprošlo jazykovou ani stylistickou úpravou. Náklad: dle počtu SFK v CSSR. NEPRODEJNÉ.
       Toto číslo bylo dokončeno: 30.7.87
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK