Logo rubriky
7/1989
  Fandom (další) (64)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 1989

Z jarní porady SF klubů v Olomouci

Konala se prvého dubna, proto byli v úvodu všichni přítomní upozorněni, že jednáni je zcela a naprosto neaprílové.
       Největší část jednání byla věnována ediční činnosti jednotlivých klubů, což bude zveřejňované v IK zvlášť, a kolem Parconů.
       V. Kostiha dostal vynadáno za zádrhely v distribuci Kočasu a moc prosil, ať to dáme do zápisu, že se tím distribuce urychlí.
       Pavel Konečný referoval, že kolem Parconu '89 má nekonečné potíže. Ubytování na kolejích nebude, takže má snahu zajistit náhradu, což však nebude na jednom místě, a zatím má jen 120 míst. Stravování nemá zajištěno vůbec. Prozatím lépe vypadá Parcon 90 v Bratislavě, kdy Vládo Srpoň slíbil asi 500 míst v ubytovně Bernolák, zato programy na různých místech Bratislavy.
       Bylo hodnoceno konání regionálních porad. Od této koncepce bylo upuštěno s tím, že se neosvědčila.
       V. Talaš a V. Srpoň informovali o novém fanzinu Výběr přetiskoval by nejzajímavější věci z jiných fanzinu v cca 1000 ks nákladu. Má být vydáván v češtině i slovenštině, nebo, jak pravil Srpoň:
       „Ak vychádza dajaký fanzin v romštině, aj trojjazyčný budem vydávať!“
       A pak přišlo k nejdramatičtějšímu, k volbě oceněných Mlokem za zásluhy a Ludvíkem. Ale to už má být překvapení na Parconu, proto přejeme olomouckým, aby ho dali úspěšně do kupy.
Mme de fan CB

P. T. FANDOMU NA VĚDOMOST SE DÁVÁ

       Aktivní výbor Nonparcorán clubu ustal ve svém souboji s Parcorán - clubem /pravé včas, už to připomínalo psa, který se žene za špičkou, vlastní oháňky/ a zajistil pro své členy a příznivce překlad svěží dobrodružné SF novely Briana W. Aldisse „Vláda Nulu“. Distribuce na všech větších fandomových akcích.
Zsa - Zsa
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK