Logo rubriky
9/1991
  Fandom (další) (91)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 1991

SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ FANTASY

       Klub Julese Vernea Praha a klub 451 F Košice vyhlašují IV. ročník CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽE

O NEJLEPŠÍ FANTASY:

       Podmínky: zaslané příspěvky musí splňovat podmínku, že jde o fantasy - nechceme pohádky pro děti, ani SF (jedině se silnými prvky fantasy), ani mystické horory o stěhování duší. Počet draků, čarodějů, magických mečů, bojovníků, magie ani unesených princezen není omezen. Můžete napsat temnou fantasy, kde pro samou magii není vidět ani na krok, můžete napsat humornou fantasy, můžete napsat další pokračování Conanových dobrodružství - fantasie má dveře dokořán. Příběh by však měl obsahovat prvky iracionálna, jak už je to ve fantasy zvykem.
       Příspěvky zasílejte psané čitelně strojem ve dvou kopiích, rozsah libovolný - od jediné věty po kufr naditý rukopisy. Zaslané práce nesmějí být jinde publikovány a pořadatelé soutěže mají právo na jedno jejich zveřejnění v publikacích Klubu Julese Vernea Praha nebo 451 F Košice.
       Poroty zasedají v Praze a v Košicích a vyberou užší kruh nominovaných autorů na vítěze. Již jenom tato nominace dává právo být pasován na rytíře řádu Fantasy s titulem lady nebo sir. Vítěz bude vybrán z rytířů řádu Fantasy a obdrží titul Nositel Meče a skutečný funkční meč.
       Své příspěvky posílejte nejpozději do 28.2.1992 na adresu Egon Čierny, Matěchova 14, 140 00 Praha 4.
       My se těšíme na vaše práce a meč se těší na vás!
       
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK