Logo rubriky
13/1995
  SF soutěže (další) (132)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 1995

VÝSLEDKY SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ FANTASY 1995

Dne 1.9.l995 na Parconu v Ústí nad Labem při Fantasy show byly vyhlášeny výsledky soutěže O nejlepší Fantasy l995.
       Ze sedmdesáti účastníků byli nominováni a tím získali titul Rytíř fantasy: lady Františka Vrbenská za román Labyrint půlnočního draka, sir Michal Špaček za povídku Devět bojovnic Eleberth a sir Rigor Mortis za povídku Pravda vítězí.
       Vítězem soutěže se stal sir Michal Špaček, který získal titul Nositel meče a funkční meč.
       Velmi dobře si v soutěži počínali také Jana Rečková, Rostislav Weber, Jaroslav Mostecký, Leon Medek, Jarka Novotná, Jan Liška a Petr a Pavel Harašinovi.
       Všem blahopřejeme !

O NEJLEPŠÍ FANTASY l996

Klub Julese Vernea Praha a klub 451°F Košice vyhlašují
VIII.ročník SOUTĚŽE O NEJLEPŠÍ FANTASY l996
Podmínky: zaslané příspěvky musí splňovat podmínku, že jde o fantasy - nechceme pohádky pro děti, ani SF (jedině se silnými prvky fantasy), ani mystické horory o stěhování duší. Počet draků, čarodějů, magických mečů, bojovníků, magie ani unesených princezen není omezen. Můžete napsat temnou fantasy, kde pro samou magii není vidět ani na krok, můžete napsat humornou fantasy, můžete napsat další pokračování Conanových dobrodružství - fantasie má dveře dokořán. Příběh by však měl obsahovat prvky iracionálna, jak už je to ve fantasy zvykem.
       Příspěvky zasílejte psané čitelně strojem ve dvou kopiích, rozsah libovolný - od jediné věty po kufr naditý rukopisy. Zaslané práce nesmějí být jinde publikovány ani zaslány do jiné literární soutěže.
       Pořadatelé soutěže mají právo na jedno jejich zveřejnění v publikacích Klubu Julese Vernea Praha nebo 451 F Košice.
       Poroty zasedají v Praze a v Košicích a vyberou užší kruh nominovaných autorů na vítěze. Již jenom tato nominace dává právo být pasován na rytíře řádu Fantasy s titulem Lady nebo Sir. Vítěz bude vybrán z rytířů řádu Fantasy a obdrží titul Nositel meče a skutečný meč. Výsledky soutěže budou oznámeny na Parconu 1996. Své příspěvky posílejte nejpozději do 30.4.l996 na adresu
Egon Čierny
Matěchova 14,
140 00 Praha 4.
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK