Logo rubriky
3/2002
  Cony (další) (192)
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK   
 
Všechna práva © Interkom 1984 - 2002

Setkání moravskoslezské (SMS)

SFK Radegast Kopřivnice si vás dovoluje pozvat na setkání všech SF pozitivních, které proběhne v sobotu 18. 5. 2002 v Kopřivnici v prostorách místního DDM. Zváni jsou všichni z blízkého okolí i přespolní, kterým jsou blízké záležitosti kolem sci-fi, fantasy, hororu, záhad, tajemna, mytologie a dalších příbuzných oborů.
       Program bude průběžně upřesňován na stránkách klubu – www.randalf.cz. Hlavním bodem programu je vyhlášení výsledků a vítězů literární soutěže Radegast 2k+2. První tři soutěžící mají vstup zdarma a obdrží zajímavé ceny. Pro všechny účastníky vyjednáváme slevu na vstup do tech. muzea, snad i s průvodcem, možná bude navíc zajímavý film.
       Zájemcům o příjezd v pátek lze zajistit nocleh a případné neformální večerní posezení.
Vstupné:pro přihlášené do 15. 2. 200285,- Kč
 pro přihlášené do 15. 3. 200295,- Kč
 pro přihlášené do 15. 4. 2002105,- Kč
 bez přihlášení120,- Kč
       Platba při vstupu, v ceně sborník vítězných povídek, případně další materiály.
       Přihlášku naleznete na www.randalf.cz, přihlaste se včas, kapacita sálu je omezená.

Soutež Radegast 2k+2

SFK Radegast Kopřivnice vyhlašuje literární tématickou soutěž Radegast 2k+2. Vaše povídka by neměla překročit rozsah 15 normostran, měla by být žánrově zařaditelná mezi sci-fi, fantasy nebo horor a hlavně v ději povídky musíte použít reálie, osoby nebo mytologii středoevropského prostoru. A je jen na vás, zda z minulosti, současnosti nebo budoucnosti.
       Hodnocení bude anonymní a bude probíhat podobným způsobem jako hodnocení CKČ, s rozšířením o limit pro první místo.
       Vyhlášení výsledků proběhne 18. května 2002 na Setkání moravskoslezském – pro tři nejlepší účastníky jsou připraveny zajímavé ceny a mají bezplatný vstup.
       Své povídky ve formátu rtf nebo txt zasílejte na e-mail randalf@randalf.cz, a to do 15. 4. 2002. Pozor – formát doc (MS Word) nepřijímáme a pošleme zpět. Zasláním povídky do soutěže souhlasíte s jejím jedním případným otištěním ve sborníku nebo klubovém fanzinu.
Randalf
Předchozí článek Další článek Obsah čísla Obsah ročníku Index Archiv IK